Mediagnost Kft 30 éve gyártja orvosi röntgenberendezések mechanikáját, melyet vevőink szerte a világban számos kórházba telepítenek. Így előfordulhat, hogy Önről egy röntgenvizsgálat alkalmával épp az általunk gyártott géppel készül a felvétel.

Cégünk gyártja saját forgácsoló és lemezlakatos üzemében a felhasznált alkatrészek egy részét, melyet szereldéinkben szerelnek készre és küldjük el vevőinknek, hogy orvos-diagnosztikai eszközökkel elláthassák.

Álláslehetőségek

Magyar tulajdonú orvostechnikai/mechatronikai gyártó vállalat csapatába keressük leendő kollégáinkat.

Amit kínálunk:
- Bejelentett szerződéses munkaviszony, a fizetés mindig időben érkezik
- Cafetéria - SZÉP kártya juttatás
- Jól megközelíthető munkahely- Örs vezér tér közelében - autóval érkezőknek parkolási lehetőség
- Vidéki munkavállalóinknak utazási hozzájárulás
- Határozatlan idejű munkaszerződés
- Fenntartható a család és munka egyensúlya

Anyagmozgató

Főbb feladatok:

A raktárosok munkájának támogatása
- Beérkező áruk átvétele
- Áru összekészítése
- Áru kiadása
- Belső anyagmozgatások elvégzése – szerelde és raktárak között
- Raktári rend fenntartása, leltározásban közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Egyműszakos munkarend – Munkaidő: 6:45-15:05
- Alapfokú végzettség
- Magas fokú precizitás
- FIFO elv ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- Gyalogkíséretű targonca kezelésének ismerete, engedély
- Targonca vezetői engedély (vezetőüléses, magasemelésű)
- Raktári vagy termelési területen szerzett tapasztalat
- Számítógép-kezelésben gyakorlat

Mechanikai műszerész

A cég által gyártott orvosi röntgengéphez tartozó komplett mechanikák és részegységek összeszerelése szerelési utasítás alapján.

- Műszaki ismeretek
- Szereléshez szükséges szerszám és mérőeszköz ismeret
- Pontos, megbízható, felelősségteljes személyiség
- Önálló és precíz munkavégzés
- Terhelhetőség, jó fizikum
- Egyműszakos munkarend – Munkaidő: 6:15-14:35

Előny:

- Középfokú szakirányú végzettség – mechanikai műszerész / mechatronikai technikus
- Több éves releváns szakmai tapasztalat

Daraboló

Forgácsoló üzem részére a megadott szál- és rúdanyagokból a kért mennyiségben, méretben az anyagok biztosítása.
Nyersanyag raktárban a rend fenntartása, daraboló gép szakszerű üzemeltetése.
Munkavédelmi eszközök használata, előírások betartása.

- Műszaki/forgácsolási alapismeretek
- Egyműszakos munkarend – Munkaidő: 5:45-14:15

Előny:

- Középfokú szakirányú végzettség

Várható kezdés: megállapodás után azonnal

Munkavégzés helye: Budapset X. kerület

Jelentkezni bérigény megjelölésével és fényképes önéletrajzzal lehet allas@mediagnost.hu e-mailcímen.

Mediagnost Kft. adatkezelési tájékoztatója a www.mediagnost.hu weboldalon megtalálható.