Mediagnost Kft közel 30 éve gyártja orvosi röntgenberendezések mechanikáját, melyet vevőink szerte a világban számos kórházba telepítenek. Így előfordulhat, hogy Önről egy röntgenvizsgálat alkalmával épp az általunk gyártott géppel készül a felvétel.

Cégünk gyártja saját forgácsoló és lemezlakatos üzemében a felhasznált alkatrészek egy részét, melyet szereldéinkben szerelnek készre és küldjük el vevőinknek, hogy orvos-diagnosztikai eszközökkel elláthassák.

Álláslehetőségek

Magyar tulajdonú orvostechnikai/mechatronikai gyártó vállalat csapatába keressük leendő kollégáinkat.

Amit kínálunk:
- Bejelentett szerződéses munkaviszony, a fizetés mindig időben érkezik
- Cafetéria - SZÉP kártya juttatás
- Jól megközelíthető munkahely- Örs vezér tér közelében - autóval érkezőknek parkolási lehetőség
- Vidéki munkavállalóinknak utazási hozzájárulás
- Határozatlan idejű munkaszerződés
- Fenntartható a család és munka egyensúlya

Raktáros munkatárs

Főbb feladatok:
- Beérkező áruk átvétele
- Áru összekészítése
- Áru kiadása
- Raktári rend fenntartása, leltározás
- Raktári adminisztrációs feladatok elvégzése számítógépes programban

Az álláshoz tartozó elvárások:
- Középfokú végzettség
- Számítógépkezelésben gyakorlat
- Magas fokú precizitás
- Szervezőkészség, stressztűrő képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- Műszaki ismeret, gyártóüzemben szezett tapasztalat
- Raktári vagy termelési területen szerzett tapasztalat

Egyműszakos munkarend - Munkaidő: 5:45-14:00

Várható kezdés: megállapodás után azonnal

Munkavégzés helye: Budapset X. kerület

Jelentkezni bérigény megjelölésével és fényképes önéletrajzzal lehet allas@mediagnost.hu e-mailcímen.

Mediagnost Kft. adatkezelési tájékoztatója a www.mediagnost.hu weboldalon megtalálható.